Adwokat Kielce

Nasi adwokaci prowadzą sprawy również w Kielcach. Jeżeli szukacie Państwo profesjonalnej Kancelarii Adwokackiej to zapraszamy do kontaktu. 

Chronimy prawnie od 2009 


Kancelaria powstała w 2009 roku i od tego czasu pomagając w dziedzinie prawa. Nasi adwokaci z Kielc obsługują zarówno duże korporacje, jak i również klientów indywidualnych. Mamy szeroką wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie, dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc w wielu dziedzinach prawa. Nasza najważniejsza cecha to profesjonalizm dlatego do każdej z naszych spraw podchodzimy indywidualnie wraz z należytą starannością.

 

 Zakres naszych usług

Spory między małżonkami

 Dotyczące dzieci, rozwody, podziały majątku, alimenty, kontakty, Konwencja Haska

~

Spory „o ziemię”

 Zasiedzenie, uwłaszczenie, rozgraniczenie, przywrócenie posiadania, podziały majątku

i

Sprawy odszkodowawcze

Za uszczerbek na zdrowiu w wyniku wypadku komunikacyjnego, błędu lekarskiego, szkody w mieniu, niesłusznego aresztowania, wywłaszczenia nieruchomości

Sprawy pracownicze

b

Pełnomocnictwa

Pełnomocnictwo na etapie postępowania przygotowawczego przed organami ścigania

Obrońca oskarżonego

Przed sądami, pełnomocnik oskarżycieli prywatnych

Sprawy wykonawcze

Zarządzenie wykonania kary, dozór elektroniczny, przedterminowe zwolnienie

Spory z przedsiębiorstwami

Spory z sieciami elektroenergetycznymi, odszkodowanie, ustanowienie służebności przesyłu, wynagrodzenia za bezumowne korzystanie

w

Odwiedziny osadzonych

W zakładach karnych i aresztach,

Sprawy przed sądem upadłościowym

Ogłoszenie upadłości konsumenckiej

Sprawy spadkowe

testamenty, zachowki, podziały spadku, wydziedziczenia

Sprawy przed KRS

Dlaczego właśnie my?

Uczciwi oraz profesjonalni prawnicy

Wszyscy nasi adwokaci cechują się wysoką wiedzą. Do każdej sprawy przygotowujemy się indywidualnie dlatego wygrywamy tak wiele rozpraw.

Nowoczesna opieka prawna

Każdy w naszej kancelarii adwokackiej nieustannie pogłębia swoją wiedzę po to, by jak najskuteczniej nieść pomoc naszym klientom.

Wiele wygranych spraw

Nasza wiedza oraz wieloletnie doświadczenie poparte jest wieloma wygranymi rozprawami. Zawsze oddani oraz dobrze przygotowani, dlatego nasze usługi adwokata w Kielcach są tak często polecane.

Filozofia naszej kancelarii adwokackiej w Kielcach

1

Prawo jest najważniejsze

Dużą uwagę przygadamy do poszerzania własnej wiedzy. To dlatego możemy pochwalić się tak dużą skutecznością.

2

Komunikacja z klientem

Każda rozprawa wymaga indywidualnego przygotowania, dlatego zawsze prosimy naszych klientów o przedstawienie szczegółów sprawy.

3

Zaangażowanie oraz profesjonalizm

To dwie nasze najważniejsze cechy. Dzięki nim nasze usługi prawnicze zawsze są na najwyższym poziomie.

O mnie

Agnieszka Latosińska

Agnieszka Latosińska

Adwokat

Od 2009 roku prowadzę praktykę adwokadzką i jestem członkiem Izby Adwokadzkiej w Kielcach, numer wpisu 407. Posiadam odział Kancelarii w Kielcach oraz Jędrzejowie, reprezentuje także w innych miejscach, w zależności od potrzeb.Posiadam wszechstronne doświadczenie zawodowe wynikające z wieloletniej praktyki. Ukończyłam studia prawnicze na Uniwersytecie Marii Curii Skłodowskiej w Lublinie w 1998 roku. Następnie rozpoczęłam pracę na stanowisku prawnika w „Kancelarii Radców Prawnych Waluszewska Molenda” i w Biurze Prawnym „Polias”. W tej firmie zajmowałam się obsługą prawną firm „Sarad”, „Kielczanka. Prowadziłam także wykłady i ćwiczenia z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego w WSH i WSEiA w Kielcach. W 2001 roku rozpoczęłam pracę na stanowisku samodzielnego prawnika w spółkach „Echo”, „Słowo”, „Przekrój”, „Życie Warszawy”. W 2007 roku, po ukończeniu aplikacji sędziowskiej z wynikiem egzaminu sędziowskiego 4,25 pkt rozpoczęłam pracę na stanowisku asystenta sędziego w Sądzie Okręgowym w Kielcach. Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu prawa autorskiego na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, stale podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach.

Zacznijmy współpracę

Lub zadzwoń